• Lefkoşa 19 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 16 °C
  • Mağusa 16 °C
  • Lefke 19 °C
  • İstanbul 17 °C
  • London 11 °C

Atletler İzmir’de yarışacak

Atletler İzmir’de yarışacak
KKTC Atletizm Federasyonu’na bağlı atletler Türkiye Atletizm Federasyonu tarafından düzenlenen Naili Moran Yaş Grupları Şampiyonası’na katılmak için 21 Haziran Cuma günü İzmir’e gidecek.

Federasyon tarafından yapılan seçmeler sonucunda söz konusu yarışmada yer almaya hak kazanan sporcular Taygun Artan Özcihan, Tezel Tayanç, Zerda Kaymakamtorunları, Melek Kara, Gürsu Gülerler ve Beren Çokdal oldu.

Kenan Atakol’un temsilci olarak yer aldığı kafilenin antrenörü Berk Tuna olacak.

 

Temsilci: Kenan Atakol

Antrenör: Berk Tuna

Sporcular: Taygun Artan Özcihan, Tezel Tayanç, Zerda Kaymakamtorunları, Melek Kara, Gürsu Gülerler, Beren Çokdal

Bu haber toplam 379 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ares Alanya’da yarışacak04 Ekim 2019 Cuma 15:44
  • Yiğitcan seçmede yarışmayacak03 Ekim 2019 Perşembe 18:47
  • DAÜ atleti Brume, Doha’da altın hedefliyor27 Eylül 2019 Cuma 17:55
  • Yiğitcan Doha yolcusu19 Eylül 2019 Perşembe 12:05
  • Tüfekçi hem hazırlandı hem yarıştı12 Eylül 2019 Perşembe 23:14
  • “Kıbrıslı Türkleri temsil etmekten gurur duyuyorum”11 Eylül 2019 Çarşamba 18:20
  • Yiğitcan Bulgaristan’da üçüncü03 Eylül 2019 Salı 21:19
  • Yiğitcan Balkan Şampiyonası’nda yarışacak01 Eylül 2019 Pazar 22:54
  • Yiğitcan’dan çifte birincilik21 Ağustos 2019 Çarşamba 21:13
  • Buse’nin gözü yükseklerde15 Ağustos 2019 Perşembe 17:22
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1TÜRK OCAĞI LİMASOL651016
    2DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK650115
    3CİHANGİR GSK650115
    4YENİCAMİ AK641113
    5KÜÇÜK KAYMAKLI TSK641113
    6MAĞUSA TÜRK GÜCÜ631210
    7GÖÇMENKÖY İYSK631210
    8BAF ÜLKÜ YURDU63039
    9HAMİTKÖY ŞHSK62228
    10GÖNYELİ SK62137
    11GENÇLİK GÜCÜ TSK61235
    12LEFKE TSK61235
    13MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK61144
    14DÜZKAYA KOSK61144
    15BİNATLI YSK61053
    16ÇETİNKAYA TSK60060
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.