• Lefkoşa 14 °C
  • Girne 17 °C
  • Güzelyurt 12 °C
  • İskele 13 °C
  • Mağusa 13 °C
  • Lefke 14 °C
  • İstanbul 13 °C
  • London 6 °C

Atletizmde DAÜ ve YDÜ üstünlüğü

Atletizmde DAÜ ve YDÜ üstünlüğü
Atletizmde iki gün süren lig yarışları tamamlandı.

Atatürk Stadı’nda yer alan yarışlar sonunda kadınlarda Doğu Akdeniz Üniversitesi, erkeklerde de Yakın Doğu Üniversitesi şampiyon olma başarısı gösterdi. Kadınlarda ikinci Yakın Doğu Üniversitesi, üçüncü Girne Amerikan Üniversitesi olurken, GAÜ erkeklerde ikinci, DAÜ ise üçüncü olarak yarışları tamamladı.

 

KADINLAR SIRALAMA

1. Doğu Akdeniz Üniversitesi (10580 Puan)

2. Yakın Doğu Üniversitesi (8706 Puan)

3. Girne Amerikan Üniversitesi (6421 Puan)

4. Elit Spor Kulübü (4734 Puan)

 

ERKEKLER SIRALAMA

1. Yakın Doğu Üniversitesi (11282 Puan)

2. Girne Amerikan Üniversitesi (8346 Puan)

3. Doğu Akdeniz Üniversitesi (4622 Puan)

Bu haber toplam 141 defa okunmuştur
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Maratona ilgi artarak büyüyor07 Kasım 2018 Çarşamba 14:40
  • Atletler piste çıktı06 Kasım 2018 Salı 21:53
  • Maratona ilgi büyük02 Kasım 2018 Cuma 23:22
  • Hekimoğlu ve Keleş başarıyı anlattı01 Kasım 2018 Perşembe 22:02
  • Ironman’da ‘En iyiyi’ elde ettiler29 Ekim 2018 Pazartesi 21:35
  • Ares, Ironman için Antalya’da26 Ekim 2018 Cuma 21:12
  • Hakemler maraton için eğitiliyor21 Ekim 2018 Pazar 19:22
  • Lefkoşa Maratonu 11 Kasım’da koşulacak04 Ekim 2018 Perşembe 22:02
  • Müthiş bir sezonu geride bıraktı03 Ekim 2018 Çarşamba 10:41
  • Macaristan’da birincilik sevinci25 Eylül 2018 Salı 22:16
  • K-Pet Süper Lig
    STakımOGBMP
    1YENİCAMİ AK981025
    2MAĞUSA TÜRK GÜCÜ971122
    3BAF ÜLKÜ YURDU953118
    4CİHANGİR GSK952217
    5TÜRK OCAĞI LİMASOL951316
    6DOĞAN TÜRK BİRLİĞİ SK950415
    7GÖNYELİ SK941413
    8GAÜ ÇETİNKAYA TSK933312
    9MERİT ALSANCAK YEŞİLOVA SK932411
    10KÜÇÜK KAYMAKLI TSK925211
    11BİNATLI YSK931510
    12GENÇLİK GÜCÜ TSK92349
    13LEFKE TSK92349
    14GİRNE HALK EVİ92076
    15ESENTEPE KKSK91174
    16L. GENÇLER BİRLİĞİ SK90363
    K-Pet Birinci Lig
    Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Spor Yeni | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.